O mnie

Cześć, nazywam się Kasia i jestem autorką bloga “Queen’s Mindset”.

Zawodowo zajmuję się zarządzaniem produktem, pracuję w centrali międzynarodowej korporacji w branży medycznej, od kiedy pamiętam interesuję się rozwojem osobistym.

Pracując w międzynarodowym środowisku, zauważyłam, że bez względu na pochodzenie, wykształcenie czy kompetencje, wiele kobiet boryka się z niską samooceną i brakiem pewności siebie. Też kiedyś byłam w takiej sytuacji.

Dość szybko jednak zaadoptowałam niektóre zachowania i sposób myślenia moich bardziej pewnych siebie kolegów i koleżanek, co bardzo mi pomogło w poprawieniu mojej samooceny i pewności siebie. Przyspieszyło to nie tylko mój rozwój zawodowy, ale też sprawiło, że jestem w 100% zadowolona ze swojego życia. Jest dokładnie takie, jakie chcę, żeby było. I sama je takim stworzyłam. 

Na tym blogu dzielę się z innymi kobietami swoją drogą i nauką na temat zmiany sposobu myślenia i nabrania pewności siebie. Moim celem jest przekonanie Ciebie do tego, że nie tylko masz wpływ na to, jak wygląda Twoje życie, ale też, do tego że jeśli jesteś z niego niezadowolona, to możesz je zmienić bez względu na wiek.

Jestem fanką znajdowania balansu w życiu, metody małych kroków oraz ciągłego doskonalenia.

Zapraszam do wspólnej podróży!